IZUM 2019

Inovativnost, znanost in ustvarjalnost…

…je festival IZUM, na katerem smo se letos predstavili tudi mi. Skozi različne delavnice smo predstavili del obogatitvene dejavnosti »Kje, kaj, zakaj«, in sicer na temo elektrika. Tako so obiskovalci lahko spoznali del našega procesa in se sami preizkusili v različnih poskusih. Otvoritev festivala so s pesmijo in plesom popestrili otroci iz enote Ringa raja. Obiskali pa so nas tudi otroci iz enote Romano in Gozdiček. Festival se je zaključil s Slavnostno akademijo Zveze za tehnično kulturo RC M. Sobota, kjer smo v kategoriji vrtcev in osnovnih šol za predstavitev ustvarjalne in tehniške dejavnosti, osvojili prvo mesto.