02.06.2022

MOBILNOST na delovnem mestu - OPATIJA, 2.6.2022

DJEČJI VRTIĆ OPATIJA - 3. dan

Zadnji dan smo obiskali enoto Veprinac, ki se nahaja visoko nad Opatijo. Je manjša enota, zato se čuti povezanost in domačnost. V enoti Volovsko so nam otroci pripravili posebno dobrodošlico. Strokovni delavci pa so nam predstavili specifiko njihovega dela. Otroci s cele enote prosto prehajajo med ponujenimi dejavnostmi, ki jih izvajajo različne vzgojiteljice.

S projektom mobilnostjo na delovnem mestu, smo imeli možnost videti različne pristope in primere prakse, ki jih bomo z veseljem vnesli v naše delo.